Home,Cera Tłusta

Kosmetyki do cery tłustej

Kosmetyki JADWIGA – nowa jakość w pielęgnacji

JADWIGA to polska, rodzinna firma produkująca kosmetyki profesjonalne dla gabinetów kosmetycznych oraz dla klientów detalicznych, do stosowania w pielęgnacji domowej. Na naszym rodzimym rynku działa z sukcesem od ponad 50 lat wyznając zasadę

 „Zaufaliśmy naturze, Ty zaufaj nam!”.

W ofercie można znaleźć kosmetyki odpowiadające na potrzeby cer wszystkich typów. Jednak rekordy sprzedaży dotyczą preparatów do cer trądzikowych i mieszanych.

Skóry o grubszej strukturze i te, które mają problem z nadmiernym wydzielaniem sebum, szczególnie w okresie wiosennym, wymagają dokładnego oczyszczenia. W tej roli świetnie sprawdzi się Żel Oczyszczający do cery tłustej JADWIGA. Składnikiem aktywnym preparatu, obok doskonałej bazy myjącej,  jest olejek herbaciany znany z silnego działania antybakteryjnego. Wiadome jest, że mycie skóry wodą zaburza zdrowe pH skóry, dlatego po myciu zaleca się tonizowanie skóry twarzy tonikiem, o pH lekko kwaśnym. Na tym etapie JADWIGA proponuje delikatny Tonik Ziołowy do cery tłustej JADWIGA z ekstraktami z nagietka i rumianku. Kolejnym etapem oczyszczania, a zarazem pielęgnacji może być naturalna Maseczka Mineralna JADWIGA. Maski proszkowe z glinek to znane od stuleci, bogate w minerały, pochłaniacze toksyn. Dodatkowo mają cudowne właściwości sebostatyczne, co oznacza, że w widoczny sposób ograniczają przetłuszczanie, pozostawiając matowy wygląd skóry. Maska Mineralna JADWIGA skomponowana jest z glinki białej, zielonej i żółtej, które tworzą trio doskonałe do walki z zanieczyszczeniami cery. Dodatkowo mocy oczyszczającej dostarcza tu tlenek cynku, który łagodzi stany zapalne. Aby maska z glinki dłużej pielęgnowała cerę, można wzbogacić je o naturalne olejki i kwas hialuronowy z serii ECO JADWIGA.

Przepis na cud maseczkę oczyszczającą:

- maska mineralna Jadwiga (10g)

- tonik ziołowy Jadwiga (5 ml)

- kwas hialuronowy Jadwiga (2 dozy)

- olejek jojoba lub z nasion malin (2-3 dozy)

Wymieszać pędzelkiem do masek, nakładać na skórę z pominięciem okolic oczu. Pozostawić na 10 min. Zmyć ciepłym kompresem.

W przypadku miejsc wyjątkowo mocno zanieczyszczonych poleca się zastosowanie legendarnej już Papki do cery trądzikowej JADWIGA. Papkę zaleca się stosować punktowo, najlepiej na noc. Efekty stosowania są spektakularne. Już po jednej aplikacji widoczne jest wyraźne zmniejszenie wyprysków, a po kilkakrotnym zaaplikowaniu z reguły zmiany takie wycofują się całkowicie. Za cudowne właściwości maski odpowiada głównie olejek kamforowy, który zyskuje silne właściwości antybakteryjne po rozpuszczeniu w alkoholu. Kropkę nad „i” w naturalnej pielęgnacji cery zanieczyszczonej, postawi Krem Matujący do cery tłustej JADWIGA. Wspaniały preparat o lekkiej konsystencji. Delikatnie matuje za sprawa dodatku odrobiny tlenku cynku i glinki zielonej. Za właściwości regulujące wydzielenie sebum odpowiadają roślinne ekstrakty z pokrzywy, babki lancetowatej, łopianu. Krem lubiany  przez Panie i Panów z różnych grup wiekowych. Nie powoduje świecenia skóry, nie wysusza.