Profesjonalizm w kosmetologii właśnie dla Ciebie

SZKOLENIA INDYWIDUALNE

Prowadzisz gabinet, jesteś Kosmetologiem, kosmetyka to twoja pasja…? Już teraz zapraszamy Cię na spotkanie z naszym przedstawicielem, prezentację zabiegów i produktów, profesjonalne i indywidualne szkolenia – wszystko u Ciebie w gabinecie.

Dodatkowo zawsze kupujesz kosmetyki ze specjalną zniżką. Skuteczne zabiegi dla Twoich Klientów – duży zysk dla Ciebie.

Zupełnie za darmo w ramach współpracy również:
Polski Peeling Ziołowy JADWIGA tylko 300 zł wraz z certyfikatem. Jedyny taki peeling na rynku.

Eksfoliacja Kwasami tylko 250 zł wraz z certyfikatem. Pełna eksfoliacja kwasami o stężeniach od 25% do 50%.

Dodatkowo prezentacja naszych nowości, kosmetyków z serii Trufle i Peptydy wraz ze specyfikacją zastosowania. Kosmetyki z tej serii otrzymały wyróżnienie w konkursie Beauty Forum Awards 2020

Pamiętaj, że certyfikowane szkolenia są gwarancją profesjonalizmu w oczach Twoich klientów.

Szkolenia oferowane przez Placówkę Oświatowo-Szkoleniową JADWIGA dają gwarancję profesjonalizmu i odpowiedniego przygotowania do wykonywania specjalistycznych zabiegów w Twoim gabinecie. Cechuje nas: profesjonalizm, zaufanie klientów i doświadczenie – zaufaliśmy naturze, Ty zaufaj nam.

Zadzwoń, napisz – skontaktujemy się z Tobą i ustalimy dogodny dla Ciebie termin i lokalizację szkolenia@jadwiga.eu tel. 71 314 12 23SZKOLENIA GRUPOWE– dla szkół i uczelni. Od kilkudziesięciu lat przeprowadzamy nasze szkolenia w szkołach, uczelniach i placówkach oświatowych. Szkolimy na renowowanych uczelniach, a nasze certyfikaty są doskonałym potwierdzeniem zdobytych umiejętności i pozyskanej wiedzy.

Szkolenie obejmuje:Koszt uczestnictwa w szkoleniu to tylko 20 zł. W ramach tego uczestnik otrzymuje certyfikat gratis potwierdzający zapoznanie się naszymi produktami oraz możliwość wykupienia certyfikatów z Polskiego Peelingu Ziołowego i Eksfoliacji Kwasami. Tylko dla uczestników szkolenia grupowego przeprowadzanego na ternie szkoły lub uczelni certyfikaty w bardzo niskiej cenie… Zapraszamy do kontaktu: szkolenia@jadwiga.eu lub tel. 71 314 12 23