Instytut Kosmetyczno-Medyczny Jadwiga, który prowadzi swoją działaność w renesansowym pałacu w Dobroszycach, od wielu lat współpracuje i wspomaga działalność Fundacji Partnerstwo Jadwiga. Nasze zaangażowanie polega na pełnym wsparciu działalności Fundacji - od użyczenia sprzętu biurowego, przez wolontariat pracowniczy, do logistycznej pomocy przy realizowanych projektach. Firma Jadwiga jest w trakcie odnawiania renesansowego pałacu wzniesionego na przełomie XVI i XVII wieku. Pałac otacza piękny zabytkowy park z akwenem wodnym oraz miejscami przeznaczonymi do atrakcyjnego spędzania czasu (ognisko, grill, alejki spacerowe).

Pałac otwarty jest dla wszystkich zainteresowanych – serdecznie zapraszamy!

Fundacja Partnerstwo Jadwiga powstała w 2007 roku, jej głównym celem podczas powołania była ochrona dziedzictwa kulturowego, poprzez renowację i restaurację zabytków.W tej chwili Fundacja, dzięki również naszemu wsparciu, rośnie w siłę i rozszerza swoją działalność. Oprócz projektów inwestycyjnych, realizuje wiele projektów skierowanych do społeczności lokalnej, organizuje warsztaty rękodzieła, spotkania z muzyką ludową, promuje lokalną twórczość i tradycje regionu. Fundacja pozyskała również dofinansowanie z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na utworzenie małego wiejskiego przedszkola.Prowadzenie i utrzymanie przedszkola, a także organizacja wszelkich wydarzeń wymaga wielkiej kreatywności w pozyskiwaniu funduszy na te cele, dlatego chcielibyśmy zaprosić Państwa do wsparcia działalności Fundacji, wszelka Państwa pomoc będzie nieoceniona i niezwykle ważna.

Fundacja Partnerstwo Jadwiga od 2008 roku posiada status OPP, czyli jest organizacją pożytku publicznego.Wesprzyj Nas i Przekaż 1% na Fundację Możesz też wesprzeć naszą Fundację robiąc zakupy internetowe na tej stronie.

ZA WSPARCIE Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY!