Szkoleniowcy

EWA CHACUŚ

Od kilku lat jest szkoleniowcem w Placówce Oświatowo-Szkoleniowej Instytutu Kosmetyczno-Medycznego Jadwiga. Wykształcenie: Technik Usług Kosmetycznych. Ukończone specjalistyczne kursy i szkolenia, również kurs pedagogiczny. Szkoleniowiec – kosmetolog ciągle podnoszący swoje kwalifikacje. Zawód jest moją pasją.
Zainteresowania: masaż, zdrowie i uroda, podologia,
Pasja: Wspinaczka wysokogórska, kosmetologia.


MARZENA JANCZAK

Kosmetolog, z 10-letnim doświadczeniem w salonie kosmetycznym. Wieloletni szkoleniowiec Instytutu Kosmetyczno-Medycznego Jadwiga. Prowadzi zajęcia teoretyczne i praktyczne dla przyszłych kosmetyczek. Szkoleniowiec, egzaminator przy egzaminach czeladniczych i mistrzowskich. Specjalista w kosmetyce pielęgnacyjnej i upiększającej. Linergistka, specjalista podologii, edukator żywieniowy. Wszystko co robię, robię z pasją i ogromnym zaangażowaniem. I tego również uczę moją trojkę dzieci, gdyż taka praca przynosi najwięcej satysfakcji.


MARIOLA KANTORSKA

Szkoleniowiec marki JADWIGA od 2007 roku, kosmetolog z pasją, nauczyciel – praktyk i wykładowca w szkołach kosmetycznych, stale podnoszący swoje kwalifikacje. Posiada ukończone kursy i szkolenia związane z różnymi dziedzinami kosmetyki, wizażu i stylizacji, jak również zabiegów na ciało. Zdobyte doświadczenie w kosmetologii, marketingu, zwiększaniu i kontroli poziomu sprzedaży pozwala na szerokie spektrum działań związanych z kosmetologią. Przygotowuje słuchaczki szkół kosmetycznych do egzaminów zawodowych. Chętnie dzieli się posiadaną wiedzą.


PAULINA KRAWCZYK

Magister inżynier biotechnolog, licencjonowany kosmetolog. Ukończyła studia podyplomowe z pedagogiki. Przez 5 lat, z powodzeniem, prowadziła gabinet kosmetyczny. Od dziecka pasjonatka kosmetologii, dietetyki i zdrowego trybu życia. Interesuje ją muzyka i taniec. Wolny czas zawsze spędza w ruchu i na łonie przyrody. Na wakacje jeździ nad polskie morze lub w polskie góry. Lubi dzielić się swoja pasją, wiedzą i doświadczeniem z innymi.


IZABELA MARUSA

Dyplomowana kosmetyczka od ponad 10 lat. Ukończyła specjalizację wellness/beauty w Norynbergii (Niemcy). Prowadzi własny salon specjalizujący się w kosmetyce naturalnej. Od kilku lat jest szkoleniowcem w Placówce Oświatowo-Szkoleniowej Instytutu Kosmetyczno-Medycznego Jadwiga.
Zainteresowania: masaż, zdrowie i uroda, podologia.
Pasja: Wspinaczka wysokogórska, kosmetologia.


AGNIESZKA NIEMCZURA

mgr Agnieszka Niemczura wieloletni szkoleniowiec Instytutu Kosmetyczno-Medycznego Jadwiga. Prowadzi również Niepubliczny Ośrodek Kształcenia Ustawicznego. Wykładowca w szkołach kosmetycznych w Warszawie. Pasjonatka, kosmetyczka, przewodnicząca sądu koleżeńskiego w Niezależnym Zrzeszeniu Kosmetyczek i Kosmetologów.


MIROSŁAWA NOWINKA

mgr Mirosława Nowinka kosmetolog, specj. d/s promocji zdrowia, dyr. Policealnej Szkoły Kosmetycznej w Grodzisku Wlkp, wieloletni szkoleniowiec Instytutu Kosmetyczno-Medycznego Jadwiga z Wrocławia, egzaminator egzaminów zawodowych, wykładowca w wielu szkołach kosmetycznych, zdobywczyni tytułu kobieta przedsiębiorcza, mistrzyni urody, właścicielka salonu kosmetycznego z 25 letnim stażem, jurorka programu TV Celebrity Miss, Ambasadorka Miss po 50ce, jurorka wyborów miss w całej Polsce, pasjonatka kosmetyki.
Zainteresowania; sport/siłownia, jazda rowerem, nordic walking, spacery, pływanie, dobra książka, film, teatr, kino. Przyjazna i kontaktowa. Lubi ludzi i zwierzęta, a Kosmetyka i śpiew są Jej pasją. Marzy o podróżach i poznawaniu innych kultur i zwyczajów. Pogodna, uśmiechnięta z dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie. Tolerancyjna i wrażliwa.


OLIMPIA RYBACKA

mgr pedagogiki promocji zdrowia, kosmetolog. W zakresie szkoleń na stałe związana z Instytutem JADWIGA. Współpracuje z czołowymi markami z dziedziny urody i wizażu. Pasjonatka kosmetyków i terapii naturalnych, stale podążająca za nowinkami. Prywatnie wolontariuszka Fundacji Przyjaciel.
Miasta: Olsztyn, Gdańsk, Ełk, Suwałki, Białystok.


AGATA WŁODARCZYK

dr nauk farmaceutycznych Agata Włodarczyk od wielu lat współpracuje z Placówka Szkoleniową Instytutu Jadwiga, przeprowadzając szkolenia w szkołach kosmetycznych. Wykładowca w szkole kosmetycznej, właścicielka Instytutu kosmetologii i trychologii Harmonia w Zielonej Górze. Specjalistka w peelingach chemicznych, zabiegach z zakresu kosmetologii estetycznej oraz Linergistka Long Time Liner. Największą jej pasją jest kosmetologia, dlatego wciąż rozwija się w tej dziedzinie i chętnie dzieli się tą wiedzą z innymi. Kocha podróże i zwierzęta.