Maseczka Bionawilżająca

Działanie: żelowa maseczka relaksująco-nawilżająca do każdego typu cery i wieku, nawet do cery wrażliwej. Zawiera wyciąg ze świeżych kwiatów nagietka. Działą przeciwzapalnie, antybakteryjnie, dezynfekująco, łagodzi podrażnienia i przyspiesza gojenie mikrouszkodzeń naskórka i skóry. Ma doskonałe działanie regenerujące, zapobiega wysuszaniu skóry i nadmiernemu złuszczaniu się naskórka. Otacza cerę opieką aktywnych biosubstancji. Nadaje skórze atrakcyjny, młody wygląd. Przeciwdziała utracie wody w skórze. Utrzymuje optymalną równowagę wilgotności, pozostawia skórę miekką i delikatną.

Zastosowanie: Nakładać obficie na całą twarz, szyję i dekolt oraz dłonie. Pozostawić na 5 do 20 minut. Nadmiar zetrzeć papierową chusteczką. Rozprowadzić SERUM KOLAGENOWE. Wklepać KREM PÓŁTŁUSTY.

Maseczkę można stosować w serii, w celu regeneracji naskórka 10-15 razy, co drugi dzien, można stosować po zabiegu jako maseczkę nawilżającą dla cery nawet trądzikowej, po zmyciu MASECZKI MINERALNEJ.

MASECZKĄ BIONAWILŻAJĄCĄ w połączeniu z paroma kroplami PAPKI DO CERY TRĄDZIKOWEJ wykańczamy zabieg oczyszczania cery trądzikowej i tłustej. Polecamy również klientowi te preparaty do stosowania w domu.

MASECZKĄ można wykonywać masaż twarzy i dekoltu. Dla lepszego poślizgu opuszki palców maczać w TONIKU ZIOŁOWYM (młoda cera) lub w PREPARACIE KOLAGENOWYM (cera dojrzała).